Projektityöryhmä

Työryhmän puheenjohtajana toimii Hannele Laaksonen ja sihteerinä Seija Nyqvist

Tavoitteena on kehittää projektia kokonaisvaltaisesti sekä koota yhteen eri työryhmien tuotokset ja tulokset.

 

 

Projektityöryhmään kuuluvat

Vaasan kaupunki, Ikäkeskus

projektipäällikkö Hannele Laaksonen     hannele.laaksonen(at)vaasa.fi

projektityöntekijä Seija Nyqvist                seija.nyqvist(at)vaasa.fi

järjestelmäasiantuntija Kari Nurmes        kari.nurmes(at)vaasa.fi

tietohallintopäällikkö Tuula Seppo           tuula.seppo(at)vaasa.fi

Vaasan ammattikorkeakoulu

tietojenkäsittelyn lehtori Kenneth Norrgård        kenneth.norrgard(at)vamk.fi

tietojenkäsittelyn lehtori   Klaus Salonen   klaus.salonen(at)vamk.fi

sosiaali- ja terveysalan lehtori Suvi Kallio     suvi.kallio(at)vamk.fi

sosiaali- ja terveysalan lehtori Heidi Blom    heidi.blom(at)vamk.fi  

Novia

tutkimusjohtaja Kristian Blomqvist     kristian.blomqvist(at)novia.fi

hoitotyön lehtori Barbro Mattsson-Lidsle     barbro.mattsson-lidsle(at)novia.fi

tutkimusjohtaja Annika Wentjärvi      annika.wentjarvi(at)novia.fi